Hoolekogu koosseis PDF Prindi Saada link

Lastevanemate esindajad

I r Kuremari   Anni Vahter See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

II r Linnupesa Erika Kundla See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

III r Kingpool  Triinu Piht See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

IV r Hiireke Risto Rosimannus See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

V r Sammalhabe Rene Heinsalu See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

VI r Muhv  Liidia Tšumitšev See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Õpetajate esindaja

Lianda Mehik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Vallavalitsuse esindaja

Jüri Morozov

 

Viimati uuendatud Esmaspäev, 04 November 2019 11:16